Caneum

  • by

O nas

Nasza firma CANEUM powstała jako małe studio graficzne. Na początku naszej działalności zajmowaliśmy się tylko szeroko pojętym projektowaniem na potrzeby poligrafii oraz internetu. Zaczynaliśmy od Corporate Identity czyli szeroko pojętej wizualizacji firm naszych klientów poprzez logo, foldery, katalogi, ulotki czy wizytówki.
Z czasem nasza firma zaczęła się rozwijać spełniając przy tym oczekiwania naszych klientów na różnego typu usługi reklamowe. Nasza firma dla swoich klientów tworzy także wszelkiego rodzaju prezentacje multimedialne oraz zaawansowane strony internetowe np: z wykorzystaniem baz danych czy systemów zarządzania treścią. Dla naszego klienta chętnie stworzymy dobrany do indywidualnych potrzeb wysokiej jakości sklep internetowy.

Projekt dobrany do indywidualnych potrzeb

Każdy z naszych projektów jest dobierany indywidualnie do potrzeb oraz oczekiwań naszego klienta. Dzięki odpowiedniej analizie potrzeb klienta możemy zaproponować projekt, który zawsze trafi do Jego grupy odbiorców. Wszystkie nasze projekty zaczynają się od indywidualnej rozmowy z klientem. Następnie efekt tych rozmów jest przenoszony na kartkę papieru- dzięki temu każdy klient jest pewien o wyjątkowości swojego zamówienia.

Grafika to nasza pasja

Grafika jest naszą pasją, a zarazem pracą. Powszechnie wiadomo, iż praca tworzona z pasji daje dużo lepsze rezultaty. Z wykształcenia jesteśmy grafikami posiadającymi duże doświadczenie w projektowaniu- posiadamy ciekawe portfolio swoich prac. Jesteśmy przekonani, że naszymi nie tuzinkowymi projektami sprostamy nawet największym wymaganiom naszego klienta. Nasi klienci mogą być pewni, iż dzięki naszym projektom trafią w gusta Swoich odbiorców.

Skontaktuj się z nami

Głównym celem naszej firmy jest stworzenie indywidualnych rozwiązań graficznych, które nie tylko wpiszą się w Państwa długoterminowe działania marketingowe. Lecz również dotrą bezpośrednio do Państwa grupy odbiorców.